Sport a sexualita v trenérské praxi I

Fakulta tělesné kultury ve spolupráci s Komisí rovných příležitostí ve sportu Českého olympijského výboru pořádají 1. ročník odborné konference Sport a sexualita v trenérské praxi I.

4. 11. 2022 09:00 - 14:30

budova NC | 5. podlaží | místnost 5.18
Univerzity Palackého v Olomouci

Přijedete-li vlakem, k areálu fakulty vás z hlavního nádraží doveze tramvaj linky 7 směr Neředín, krematorium. Fakulta se nachází poblíž konečné zastávky. Případně je možné využít též autobus linky 26 směr Topolany, vystoupíte opět na zastávce Neředín, krematorium. Jízdenku na MHD lze zakoupit v automatu ve vestibulu nádraží. Základní jízdenka stojí 18 Kč a platí 40 minut v pracovní dny a 60 minut v sobotu a neděli. Jízdenku je možné si koupit i formou SMS, informace a ceník najdete na zastávkách MHD.

Přijedete-li do Olomouce autobusem, z autobusového nádraží je nutné se dostat na terminál MHD u hlavního vlakového nádraží: pěšky (cca 10 minut chůze) nebo ze zastávky Autobusové nádraží, podchod tramvají linky 4, případně autobusy MHD linek 12, 14, 15 nebo 19. Z hlavního nádraží pak pokračujte tramvají linky 7 směr Neředín, krematorium.

Pořádají

Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci
Komise rovných příležitostí ve sportu Českého olympijského výboru

Odborní garanti

doc. PhDr. Dana Štěrbová, Ph.D.
E: dana.sterbova@upol.cz

doc. PhDr. Zbyněk Svozil, Ph.D.
E: zbynek.svozil@upol.cz

Mgr. Petr Krol
E: petr.krol01@upol.cz

Administrativní garant

Mgr. Petr Krol
E: petr.krol01@upol.cz

Program konference

1. Úvod do problematiky sexuality a sportu
  2. Průběžné výsledky z výzkumů k sexualitě ve sportovním prostředí (Svozil, Štěrbová, Krol)
  3. Workshop + pracovní diskuse (dokument k tématům sexuality + nabídka spolupráce)
  4. Ukázky z praxe – rizika a hranice bezpečí
  5. Diskuse
  6. Závěr

Registrace

Registraci proveďte prostřednictvím registračního formuláře. Po úspěšně provedené registraci, obdržíte na Váš e-mail, který jste při registraci zadali, kopii vyplněného registračního formuláře.

Kapacita konference je omezena na 50 osob. Po překročení této hranice bude rezervace ukončena, osoby v pořadí vyšším než prvních 50 přihlášených budou považováni za náhradníky a o tomto skutku budou informováni.

Konferenční poplatek

Za účast na konferenci není vybírán žádný konferenční poplatek.